Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018.11.15. 12:17

Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
 Munka 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Munka
Kedves Mária!

Munkával kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy sikerül elhelyezkednem óvónőként? Ha igen, kb. mikor van rá esélyem? Van munkahelyem, de nem a szakmámban dolgozom. Jelenleg gyesen vagyok, és jövőre oda kellene visszamennem, amit nem akarok.(Debrecen, 67.11.05. 19.óra) Azt szeretném még megtudni, hogy a születési adataim alapján látható a gyerekekkel való foglalkozás munka terén? Úgy érzem, hogy minden kép ebben a szakmában kell dolgoznom.
Válaszát előre is köszönöm! Blendi

2009.11.19. 00:16

Hozzászólás Re: Munka
Kedves Mária!
Érdeklődnék, mikor várható, hogy választ kapjak?
Köszönöm! Blendi :oops:

2009.12.02. 06:53
Adminisztrátor

Kedves Blendi,

Mostanában eléggé elfoglalt vagyok és váratlan eseményekkel is jöttek az életünkben. A hét folyamán válaszolok az általad feltett kérdésre és másokéra is. :)

U.I. Éppen azon gondolkoztam ki kell írjak egy válaszolási időtartamot a bezetőbe, hogy az érdeklődők ne várjanak türelmes, türelmetlenül, hanem tudják, kb. mikorra várható válasz.

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

2009.12.02. 19:48
Profil Honlap
Adminisztrátor

Egyébként, kedves Blendi, ellenőriznem kell a születési órádat, ezért megkérlek szépen egészisd ki az adataidat, azokkal, amelyeket még kértem a bevezetőben, a kezdő rovatban. Köszönöm.

Továbbá, írd meg azt is hány gyereked van és mi az munka, amelyhez nem akarsz visszatérni a gyes lejárta után.

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

2009.12.02. 20:16
Profil Honlap

Kedves Marika!
Nem gondoltam, hogy ennyire komoly elemzésben lesz részem. :o
Holnap megírom a kért info-kat.
Nagyon köszönöm, és jó éjszakát!
Blendi

2009.12.02. 22:22

Kedves Marika!

Küldöm a szükséges információkat!
Anyukám születési ideje: 1939. 01.21.
Anyai nagymama szül ideje: 1913. 05. - és itt van a probléma, mert sajnos anyukám nem emlékszik, hogy 8 v. 10-én született a mama.

- 3 lány gyermekem van.
- A munkahely, ahová vissza kellene mennem, ha nem találok óvónői állást, irodai munka egy szolgáltató cégnél. Amit én csináltam, az behajtás -a szolgáltatásért nem fizetőket peresítettem, jogi útra készítettem elő, és továbbítottam a jogászoknak. Elég hálátlan feladat, és nem is az életcélom.

Üdv. Blendi

2009.12.03. 11:16
Adminisztrátor

Kedves Blendi,

A Rák Aszcendensed pozitív képességeinek a tudatos kifejlesztése, megerősítése érdekében ez az óvónői állás jó választás. A karma feloldása szempontjából ugyanis nagyon fontos az Aszcendens által jelzett pozitív tulajdonságoknak a kiművelése, mert a segítségével tudsz átlendülni, azokon az örökölt berögződéseken, amelyeknek jelölője a születési horoszkópban a Lilith és a Sárkányfarok, meg a negatív bolygók, vagyis a karmád. Ez a karmád téged a szerelmi boldogtalanság érzetekhez kapcsol a leginkább.
Szeretni a férjedet, a környezetedet és boldognak lenni kell megtanulj elsősorban az életben. Ehhez a boldog élethez segít hozzá, vagyis az egoista, őnféltő, boldogságféltő görcsök laza és végleges meghaladásához (legalábbis ezen az úton való elinduláshoz), az érzékenység, gondoskodó képesség, elemi odafordulás, odafigyelés, lemondónak látszó, de egyben feltöltő foglalkozás a gyerekekkel, vagyis az amit a Rák Aszcendensed iránya mutat.

Másrészt, én nem vagyok jósló asztrológus, hogy megmondjam neked sikerül-e, s ha igen mikor neked ebben az állásban elhelyezkedni. A jóslás egyébként is személyiség összezavaró káros tevékenység, erről van tanulmányom, amit el lehet olvasni.

Azt tudom mondani jó ez a választás, s ha nem aggodalmaskodsz túl sokat, hogy fog-e sikerülni a disszharmonikus Szaturnuszoddal, hogy vajon nyilik-e lehetőség a számodra, hanem igazságod és főként igaz fejlődési szándékod tudatában foglalkozol ezzel a kérdéssel mentálisan, akkor fog menni s megtalálod azokat a lehetőségeket, személyeket, támogató tényezőket, akik ebben neked tudnak segíteni.

Csatolmányok:
Blendi.jpg
Blendi.jpg [ 62 KiB | Megtekintve 9209 alkalommal. ]

2009.12.09. 14:08
Profil Honlap

Kedves Marika!
Nagyon köszönöm a válaszodat. Annyira nem vagyok jártas az asztrológiában, azért mertem azt kérdezni, hogy sikerül-e ebben a szakmámban elhelyezkednem. Úgy gondoltam, hogy a születési képletből ez látszódhat, de akkor tévedtem.
Még egyszer nagyon köszönöm! Blendi

2009.12.09. 15:33
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ]