Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018.11.15. 11:32

Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
 Amirõl bátran kérdezhetsz ebben a rovatban! 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Amirõl bátran kérdezhetsz ebben a rovatban!
Szia, Marika!

Felteszem ide a fiam, Tamás képletét és megkérdezném tőled, szerinted baj az, ha Tamásnak olyan munkahelye van, aminek köze van a prostitúcióhoz?
Számítógépkarbantartó és programkezelő egy virtuális "nyílvánosházban". Mai modern szóval videochat-el foglalkozó "cég".
A "cég" veztő figurája jelenleg bőrtőnben van, mivel elkapták valami kábítószerkereskedéssel. A bőrtőnből irogat és telefonál Tamásnak, hogy ne hagyja cserben, ügyeljen a számítógéprendszerre. Persze Tamásnak fekszik ez a meló azért, mert aránylag kevés erőfeszítéssel , ehhez mérten jó kis fizetést kap.
Közben beíratkozott esti liceumba, ami megint csak "bejött" neki, mivel Kolozsváron nincs esti iskola , csak ez ahova beíratkozott. Ez is látogatásnélküli.

Jó lenne tudni, hogy azért került tehát ilyen munkahelye, hogy legyen elege abból a tudattalan képzetéből , amit a 2es házas Skorpió Lilithje sugall?
Azért kérdem, mert párszor hallottam, hogy ha valakinek pakolt a kettes háza, sőt Lilithel is , akkor ajánlható, hogy olyasmivel foglalkozzon, aminek köze van a prostítucióhoz.

Válaszodat előre is köszönöm!!

Linda

(Bocs, hogy olyan nagyban jönnek ki a képletek. Ha tudsz rajta módosítani, kicsinyíteni, kérlek, tedd meg. Köszi!)

Csatolmányok:
Tomi.jpg
Tomi.jpg [ 39.29 KiB | Megtekintve 7169 alkalommal. ]
2010.09.20. 23:21
Adminisztrátor

Kedves Linda,

Idézet:
Jó lenne tudni, hogy azért került tehát ilyen munkahelye, hogy legyen elege abból a tudattalan képzetéből , amit a 2es házas Skorpió Lilithje sugall?

Ez nem így van. Ez vallásos, meg vallásos-misztikus tévképzet, szamárság, marhaság.
Nincs olyan, hogy valami azért jön össze, hogy ezt, vagy azt tanuljunk belőle. Lilith szinten meg aztán kifejezetten nem!!! Azért jött össze, mert ő is s a felmenő ősöanyák is ilyesmikről képzelegtek, így a vonzás, meg az ok, okozat törvénye alapján ez jött össze neki. Azonban, ha ez is jött össze neki, nem lett volna kötelező elfogadni és benne ülni. A prostitució egyébként azért alacsonyrendű, mert olyasmit bocsát áruba, amit nem lenne szabad árú cikké tenni. Nevezetesen a két ember között létrejövő finom természeti, szeretetbeli kiegyenlítődést. Ennek semmi köze a pénzhez, mert pénzen nem is adható el és pénzért nem is szerezhető meg. Tiszta önámítás, zavargás az egész. A többi összetevőiről nem is beszélve.

Vagyis azért jött ez a munkahely össze a fiadnak, mert azzal a kettes házas Lilithjével ingyenélésben gondolkozik, képzeleg, de legalábbis a könnyen keresett pénzben, élvezetekben. Miről szól a prostitució? Arról, hogy valaki magát, vagyis a testét áruba bocsássa, abból a célból, hogy munka nélkül átlagon felüli keresethez, bevételhez jusson. Ez esetben virtuálisan, de ugy sem jobb. Úgy is nagyon alacsonyrendű az egész.

Plusz azért vonzotta be ezt az állást, mert az ő foganása előtt neked sem volt jobb a képzeletvilágod mint egy prostituáltnak. Te is ilyesmiben képzelegtél, élvezetekben, az anyagiak által biztosított könnyű életben, életmegnyerésben stb. Ez a minden más értéket háttérbe szorító, letaroló kényelem, pénz és olcsó, alacsonyrendű élvezet centrizmus, amit nem tudtatok a férjeddel kinevelni belőle, ezek szerint. Hogyan is tudtatok volna, mikor nemrég még a spanyolországi kereseti lehetőség "álomélet" utján jártatok mindketten. S hadd ne soroljam tovább (mert túl intimek a fórumhoz), azokat a motívumokat amelyek nálad is jelen voltak és több mint valószínű jelen vannak még mindig ebben a tekintetben, s amelyeket épphogy kitisztítani kell, nemhogy tovább burjánoztatni.
A fiad helyzete ebben visszajelzés.

Idézet:
Azért kérdem, mert párszor hallottam, hogy ha valakinek pakolt a kettes háza, sőt Lilithel is , akkor ajánlható, hogy olyasmivel foglalkozzon, aminek köze van a prostítucióhoz.

Tőlem ilyent nem hallottál.
Egyetlen esetben tartom lehetségesnek ajánlani max. . Ha mondjuk valaki rettenetesen prűd, vagy apáca típus s ráadásul oda s vissza van magával és magától ez miatt. Miközben a tudattalanja ilyen és ehhez hasonló (kettesházas) zavaros tartalmakkal, rejtett vágyakkal, korrupt képzetekkel van feltelve. Akkor is csak átmenetileg max. .
Gondolj bele, alacsonyrendű imagináció fertőzés az egész, amely éppen az alacsonyrendűségénél fogva még más, sötét viszonylatokkal is kéz a kézben jár, azokkal, amelyeket gyűjtőnévvel alviláginak nevezünk. Akár a fiad főnöke. A fiad sem jut jobb helyre, ha ezen az úton halad.
Azon pedig ne reménykedj, hogy megcsömörlik magától, mert az egyhamar nem következik be, hiszen éppen a megfordulás képtelenség a fő jellemzője a Skorpió Lilithnek. A fertőből és a korrupcióból kijönni nem tudás, nem akarás. Ez esetben az élethez szükséges eszközök megszerzésének életterületén.
Ahhoz sem kell különösebben észkombájn legyen az ember, hogy ennek mi a következménye hosszútávon. Legenyhébb esetben is az, hogy amikorra nagykésőre, sok (anyagi és másjellegű)veszteség, betegség és megaláztatás után otthagyja, már annyira összekeveredik ezzel az alvilági társasággal, s annyit hazudik mindenfele, hogy jobb helyeken már bizalmatlanok lesznek vele szembe s nagyon nehéz lesz máshol elhelyezkednie (a lelki és imaginációs következményekről nem is beszélve). Létezik olyan is, hogy CV., amit szoktak kérni általában. Stb., stb... Ezeket te is jól tudod.
Szóval itt nagyon komolyan fel kell lépned és minden tudásod, tekintélyed latba kell vetned annak érdekében, hogy a fiadat eltántorítsd ettől a pénzkereseti módtól, ameddig nem késő. A férjedet is hívd segítségül, beszéljen vele. Persze a döntés az övé, de a rosszallásodat, egyet nem értésedet, erkölcsi alapállásod, szégyened a fejére kötelességed olvasni, amennyiben jót akarsz a "kicsi butának" és magadnak. Aztán kiderül mi lesz, mit tesz, mit fog fel az egészből.
Azzal a Skorpió Lilithel éppenhogy az erkölcsrendészeten kellene dolgoznia, vagy mondjuk magándetektívként. Olyan emberként, aki mások ilyen jellegű csalásait is leleplezi, nemhogy még ő duzzasztja tovább.

Az esti iskolának igazán örvendek. Végre jó irányba is mozdul. :)

Ami a cserbenhagyást illeti, az csak duma. Itt pénzről van szó, arról, hogy a főnökinek továbbra is folyjon a piszkos pénz s továbbra se kelljen felébrednie annak sem. Tehát metafizikailag nem jót, hanem éppen rosszat tesz elsősorban magával s utána a főnökével is ezzel a lojalitásával.

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

2010.09.21. 17:47
Profil Honlap

Nem tőled hallottam, hanem Renátának volt ajánlva nyilvánosház vezetése, most meg a Logoson olvastam, Brigittának lenne ajánlatos ilyesmivel foglalkoznia.

Eléggé megijesztettél, amiket mondtál Tamással kapcsolatosan.
Tamás ugyanis csak a számítógéprendszer karbantartásával fogalalkozik és ne folyik bele a főnőke piszkos ügyeibe.
Sajnos elég kevés manapság az a hely, ahol korrupciómentes kőzegben dolgozhat az ember.
Az igaz, hogy szereti a könnyű pénzkeresési lehetőséget, de nem azért, mert prostitúció van a dologban, hanem azért, mert nem kell olyan sokat dolgozni a karbantartás során és élvezi, hogy fontos személyként szerepelhet.
Én a megcsömörlést sem arra értettem, hogy Tamás élvezné azt , ami egy ilyen helyen folyik. Mert ahhoz elég értelmesnek tartom és látom, hogy meg tudja ítélni, hogy nem helyes a korrupció és a prostitúció. Pont arra értettem tehát, hogy élesben láthatja hova fajul az emberi marhaság . Hova jut az ember ( a főnőke bőrtőnbe), ha erkőlcstelenségeken tőri a fejét, ha könnyen akar pénzhez és javakhoz jutni.
Kihallgatták Tamást is a rendőrségen , mint ott dolgozó személyt, dehát Ő semmit se tud és nem is érdekli , miket csinál a főnőke. Ő elvégzi ami a számítógépekkel kapcsolatos és kész.

Természetesen , hogy ez csak átmeneti meló. Mondjuk neki eleget, hogy komolyabb után kéne néznie. Ezen a helyen a szerződése is csak napi két órára szól.

Írod, hogy valami nem azért jön össze, hogy tanuljunk belőle. Ezt tudom, hogy nem azért jön össze. De tanulhatunk belőle , azt, amit kell, ahhoz, hogy meglássuk, mit nem kéne tegyünk. Ezt nem így látod?

Köszönöm válaszod.

Linda

2010.09.21. 22:12
Adminisztrátor

Kedves Linda,

Mostmár azt hiszem megértetted a lényeget, nincs jó helyen ott a fiad.
A prostituciós félreértés is tisztázódott. :D
Amúgy bizony nézzen és gondoljon utána fiad milyen közegbe dolgozik, ne csak a kapott pénzmennyiségre legyen érzékeny. Különben azzal az a dh. Jupiterjével a X-es házban, az a fajta naiv balek lesz, akit könnyen átvernek előbb, utóbb, s végül átver ő is másokat, saját magáról nem is beszélve. Ilyen Jupiterrel igencsak ki kell nyítania a szemét (kritikai érzékét megélesítenie) a hivatásgyakorlás mikéntje, közege, igazságai és hamissággai tekintetében, ha nem akar úgy járni mint az alvilágnak dolgozó tudósok általában. Ugyanakkor erőssen kell törekednie a törvényes viszonylatokra, ráadásul nem csupán a felszíni szinten, az nem elég, hanem a lélekben, imaginációban is. Ha ugyanis csupán csak a felületen tud törvényes közösségi viszonyokban részt venni, annak ellenére, hogy jelen esetben már az is lényeges előrelépés, akkor a belső létrombolás miatt betegségek, meg hamis moralizálás, a mások részéről történő időnkénti meggyanusítgatások, hitelrombolások fenyegetik.

Ha nem talál a szakmájában munkát menjen el csákányolni, szöllőt szedni, vagy tegyen hiredetést, hogy háznál javít számítógépet stb..., de maffiózók körében ne akarjon fontos személy lenni s könnyen keresni, mert annak az árát biztos, hogy többszörösen megfizeti.

Erről jut eszembe, volt egy közelebbi ismerősöm kiemelkedően tehetséges a karatteban, s észben is átlagon felüli, még spiritualitással is foglalkozó, kacérkodó, nagydumás amolyan Al Capone típus. Aki beállott a helyi maffiózóhoz s második embere lett, ő volt az ész, a befektetés kiötölő többek között. Minden jóból kijutott neki, ami másnak nem, végül kölönvált s bonyodalomak stb... a lényeg, hogy ezelőtt tíz évvel, amikor utoljára beszéltem vele, s amikor 30. évét járta, éppen akkor fedezték fel nála a mellbimbó daganatot. Azóta nem hallottam róla és nem is tudom mi lett vele.
Szóval, semmi nincs következmények nélkül...

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

2010.09.24. 12:58
Profil Honlap

Mégegyszer köszönöm szépen a rám fordított idődet, válaszodat!!

Linda

2010.09.24. 14:32

Kedves Mária !

Köszönöm a ezt a fórumot neked, egész más megvilágításba tárja elém az asztrológiát..
Ismerem az alapokat, az utóbbi 2 évben kerestem életem történéseire válaszokat , részben meg is találtam .. kiolvasgattam ..
mert az ÉN életemben sok a megmagyaráz hatatlannak tűnő dolog .,
remélem csak azt hogy volt . –és múlt
az univerzum törvényeit is olvasgatom , mondhatom közel állok hozzá ..
A napjegyem a halakban.. és a szolgálat házában..
a felszálló holdcsomóm a 2 ház mérleg ,
A Plútóm 12 ház – holdam szintén,
A marsom Mc ,csak kvadrátokkal ..
Nem sorolom.. mert fogod látni ..
Születési időm 1959.02.22. 18ó 04 perc.. Cegléd
Kérdésem az lenne, hogyan tudok újból bízni emberekbe, újbiztonságos életet élni ??
Nem sorolom fel, mit tettem.,mit teremtettem ( ami szintén múlt és nem birtokoljuk )
. mi volt nekem a jó idáig az életemben ..
nagyon sokévi házasság után , részben már jóval előtte megromlott kapcsolatban éltem ..
Elvált lettem, az adás –kapás egyensúlyát nem tudtam megtartani, egész életemben adtam.. Először önzetlenül
majd .. az utóbbi időben 12 éve kb. rájöttem ,nem akarom tovább , és ekkor jöttek a gondok ..főleg a párkapcsolatba , semi nincs véletlenül ,még ha ez is a sorsom ..de jön egy pont amikor minden racionális gondolkodásom szerint elég –abszurdum ..,és nem bírom tovább.. állapot .
jött a bosszúállás alattomos manipuláció , főleg a gyerekeim látták a kárát ,
(részese voltam , akarva –akaratlanul ) csak nem értettem miért nem látom úgy a dolgokat ahogy a másik felem látatni akarja a vád a múlt ..( elmúlt )
Most marad velem 2 felnőtt gyerek, nem valami jó a családi légkör, természetesen változásokat idézett elő ez az új állapot, nagyon nehéz munkahelyet találni, alkalmi munkájuk van a gyerekeimnek .
,azt mondtam a z apátok ennyit volt képes adni nekünk , bocsájtsatok meg neki , hagy élje úgy az életét ahogyan neki jó és ahogyan idáig is élte , de mostantól szabadon .és nem titokban.

.( 2x vízöntő,Napja együtt áll Vénusszal , és a Merkúrja is 12 házban , az Uránusza az 5 házban rákban jó fény szögel , 8 házban a Neptunusza jó fényszögekkel, Szaturnusza is a 8 házban, de kvadrátban a 12 ház nap-Vénuszával )

a gyerekeim apjának általában minden mindenkor sikerült , ha nem értett valamihez mindég volt aki kisegítette ÉN , kollégák ,
( most- ban a pedig a kolléganője és annak a férje 14 éve munkakapcsolat majd egyéb , csak én nem tudtam idáig róla ..más szálak is fűzik egymáshoz , plusz az ezzel járó a birtok a vállalkozás , anyagi kérdés , a jó lét csábító öröme , d e most ők segítik az élet útján ) ..
ha nem dolgozott akkor is jó volt ,.. ha nem volt pénze akkor is .. ha volt pénze arról én nem tudtam ..szóval éltem mellette - szinte eltartotta őt és a vágyait megalapoztam nem mondom hogy nem tett le valamit kezdetben és azután is volt munkakapcsolatunk .. és 2 külön vállalkozás .. nagyon távol földrajzi távolságra egymástól ,

12 éve döntöttem el ..
külön élünk ..külön gazdaság – külön élet , ( csak jogilag nem rendeztem ,a gyerekeimnek szerettem volna mindent )
de éreztem valami nem működik ,
de a gyerekek összekötöttek meg némi munkakapcsolat továbbra is .majd . – beteg lettem , mindent feladtam egyéb körülmények is hozzájárultak , munkanélkülivé váltam ,

A lényegi kérdésem , az lenne mivel én ha látod a képletemet olyan vagyok .. amilyen ..nem lehet szépíteni .
De a gyerekeim szemében ha nem is tartsák az apjukkal 2 éve a kapcsolatot , szeretnének olyanná válni, elejtett szavakból értem amilyen ő .. persze most elítélik , mert nem kellenek, gyerekei , neki más a családja mondta .
a mintával ,nincsen baj .. mert az az a könnyebb –lazább , szórakoztató , könnyelmű , optimista ember és mindenkin segít ,
ez biztosan minden hol így van - így is kellene lennie követni a példát .
gyerekek csak azt látták anya dolgozott .
ahogyan idáig sem tudtam mássá nevelni őket , kicsi eredménynek is örülök, mint szakma , nyelvtanulás, jogosítvány ( 26.21 évesek fiú-lány ) ez idáig nem volt fontos , csak nekem lett volna ..
ezt is elértem 1 éve..

ÉN most jelen pillanatban a szüleimet ápolom ( 9 hónapja ) ,mind a kettő egyszerre szorult gondozásra ,magamhoz vettem őket , szóval nem túl vidám az otthoni életünk , így 5 egy házban , mindent én csinálok , mert ők semmit nem akarnak segíteni ( ahogyan az apjuk anno tette , kis eredményeket azért elértem )
ezekben a nehéz időben ( válás - hivatalos íratok , ) sem kedvez nekem az élet ,
Szeretnék kilábalni , tudom a belső félelmem nagyon erős , ha van ok ha nincs ,nehezen tudok úrrá lenni felette ,
azt sem mondhatom bevonzok gondolatokkal bizonyos eseményeket . mert épp arra nem gondoltam ami megtörtént , ami meg igen az logikus kikövetkeztetés vagy megérzés alapján történt ...
tudom szélsőséges is lehetek .. de egy adott szituációban mindég azt hiszem jól gondolom ,mert akkor per pillanat a tudásom alapján döntök, érzésem alapján( elég volt ) és nem keresem a kiskapukat , magamnak mi a jó , álarcot nem öltök .
.most már egy idő után másként gondolom ,magam érdekeit kell szem előtt tartanom ,
de amit elmulasztottam azt behozni nem lehet ..
Természetesen fenyegetés a volt férjrészéről meg volt az elmúlt időben és még lehet, itt most nem taglalom,
mert nagyon messzire kellene visszamenni időben és ebből a szituációból már többen régen felálltak volna és nem hagyták volna magukat megalázni .. én ezek szerint hagytam , de nem mindenben tudatosan ..
sok "jó akaróm " volt aki azt mondta tűrjek ,nyeljek , nincs baj , másnál is vannak gondok ,

Szeretnék biztonságban élni , munkahelyen vagy vállalkozásban dolgozni ( korom kicsit akadály és a fizikai erőlétem szinte alig van , most még a szüleim ápolása a feladat )
szeretnék egy társat az életben aki hasonlóan gondolkodik és elfogadja a magány kedvelésemet .
Szeretném a véleményedet kérni.!!
Megtudom –e valósítani és azt mi módon , alkalmas vagyok -e rá vagy illúzió amit kívánok magamnak, már megint ? A gyerekeimmel kitudok -e alakítani egy fajta múltól való elszakadást ? a lányom ahányszor csak tudja kifejezi felém mennyire hiányzik neki az apja ( szinte vádaskodva , ha én tűrtem volna tovább akkor neki lenne apja ,nem így kellett volna megoldanom , persze válaszolok őszintén ahogy érzem - elég volt kicsi lányom ..)

Köszönöm .. Márta
.

2012.09.15. 01:50
Adminisztrátor

Kedves Márta,

Mivel jelenleg igen elfoglalt vagyok egy hét leforgása alatt fogok válaszolni.
Köszönöm a megértésed.

Üdvözlettel: Mária

2012.09.21. 00:56
Profil Honlap

Kedves Marika !

Köszönöm a visszajelzést , hogy olvastad kérésemet -kérdésemet .
Üdvözlettel
Márta

2012.09.21. 18:47
Adminisztrátor

Kedves Márta!

Először is bocsánatodat kérem, amiért jóval később válaszolok a megígértnél.
Még annyit szeretnék előzetesen leírni, hogy a következőkben írottak nem jelentik azt, szívtelen, együtt érzés nélküli, ítélkező ember vagyok, csupán azt jelentik, hogy feltárok. Gondolom ebben megtudunk egyezni. Értékelem a beszámolódat és örvendek, hogy az élethelyzetedet részletesebben is leírtad. Persze mindent nem tudok megírni minden, már csak azért sem, mert a karmikus pontok mellett is még jó összetett és nehéz, helyenként még további gyakorlati tisztázást igénylő sorsképleted van, (meg más okokból sem)de remélem egy két kérdésben sikerül egy kis fényt deríteni.

Kezdjük a Kos Sárkányfarokkal (leszálló Holdcsomópont) a VIII-as házban, a Skorpiónak megfelelő életterületen. A Sárkányfaroknak ugyanis negatív jelentése van a születési képletedben és többek között, ez az egyik negatív karmikus pont, amelyet feloldani és meghaladni megszülettél, a többi, a születési horoszkópból kiolvasható negatív, feszült, nem egyszer rejtett tartalmak kiismerése és feloldása, meghaladása mellett.
A Kos Sárkányfarok nem más, mint egy nagyon kemény, férfias belső alapállásra és magatartásra késztető hajlam (néha ennek ellentéte is jelentkezik, a megmagyarázhatatlan gyávasággal párosuló mentális agresszivitás), mindaz mellett, hogy mint tűz karma önkéntelen, nem tudatos, de annál intenzívebb férfiellenes (s a VIII-as ház esetében párkapcsolat ellenes) karmát is jelöl. A korrupciót elfogadó kompromisszumok önmagukban sem megoldások, egy házasságban különösen nem, de máshol sem. Nyolcas házas karmával, ami segít, csakis az igazság szerinti élet és párkapcsolat alakítás melletti állhatatos kitartás és időnként harc vállalás, belső átalakulás. Mindaz ami hamisságot, vagy hazugságot tolerálja, előbb-utóbb vagy felbomlik, mert a felek fellázadnak, vagy lebetegít. Természetesen senki nem érzi jól magát benne addig sem. A tűrés nem megoldás, de ezt te is jól tudod, tudtad, csak nem nagyon volt bátorságod elválni. A VIII-as ház a gyökeres megfordulás és átalakulás, vagy a halál háza, itt kifejezetten veszélyes tűrni a (belső és külső) korrupciót. Másrészről, azonban a valóság összetettebb és a legjobb azt belátni, bizony az idők folyamán te is a saját karmád által voltál manipulálva és elsősorban az annak áldozata voltál, nem annyira a férjedé, aki úgyszintén volt manipulálódva a karmája által is. Jellemző a férfiellenes karmára például, hogy azt képzeli, azt gondolja, azt látja, a férfinek mindig könnyebb, szabadabb mint neki a nőként. Természetesen örülök, hogy ezt őszintén leírtad, hiszen úgyis ezt láttatja, láttatta veled a karmád éveken keresztül, nyilván ez épp önkéntelen és öntudatlan, öröklött ellenségességből fakad. A Kos karmáról, Sárkányfarokról ugyanis tudni kell éppen az ősanyák huzamos időn keresztüli erős orrolásából, haragjából van fonva, a folyamatos neheztelésekből, amelyet elsősorban a szerelmes társuk, élettársuk iránt tápláltak. Gyakorlatban, vagy legtöbbször gondolatban sokat viaskodtak, harcoltak velük és legszívesebben otthagyták volna a valóban kemény fejű (vagy annak érzékelt), az ők igényeit és személyiségét eltipró, egyáltalán figyelembe nem vevő személyt (férjüket, férjeiket). Vagy néha, ritkán olyan is van, hogy gyáva férfihez (férfiakhoz) mentek férjhez, aki egyáltalán nem tudott határozott lenni, férfi lenni, harcolni és abból fakadt sok párkapcsolati probléma. A lényeg tehát, hogy Márta már eleve a férfivel szembeni ellenségességre való beállítódással született, társulva egy zavaros képpel, azt illetően, hogy milyen is kellene legyen, miképp is kellene viselkedjen egy férfi, ahhoz, hogy boldogság legyen a kapcsolatban. Természetesen azt nem vonom kétségbe, Márta rengeteget dolgozott az idők folyamán (ambíciós Kos társulva a VI-os házas Nappal), azonban ez a megállapítás, életérzés mindennapos a Tűz karmás nőkben és sokkal mélyebben lenyúló negatív gyökerekből fakad, mind a felszíni, gyakorlati valóság. Mondhatni bármi legyen is gyakorlati valóság a Kos karmás nő elég hamar eljut ide, vagy pedig oda, hogy a párján túl akar tenni teljesítményben, meg általában mindenben. (Nyilván sokszor a maga számára sem bevallottan, de konkurenciában, versenyben áll a férjével és győzni akar felette.) Ez abból is ellenőrizhető, hogy Márta férjének, ha jól vissza gondol Márta, a házasság eleji viszonyokra, valószínű, már akkor is könnyebb volt, mint Mártának. Természetesen itt még sok mondani való lenne, de maradjunk meg ennyinél.
Persze mindenki a boldogabb utat szeretné magának, így amennyiben azt gondolod még te is, könnyebb, értsd alatta jobb, boldogabb jelenleg is férjednek az élete, nem csupán a múltban volt az, mint Neked, meg természetesen boldogabb, jobb a kedélye, barátságosabb is mint Te, nyilván a gyerekeid hozzá kívánkoznak.
Igyekezz még jobban, még alaposabban megérteni és elfogadni mi is a helyzet veled, mit is akar a sorsod tőled és akkor a te életed, sem lesz kilátás és reményvesztett, hanem vonzóvá válik, elsősorban a magad és bizonyos mértékben a gyerekeid számára is. Nem kell megjátszani a bohócot az ők kedvükért mindenáron, de időnként bohóckodni, csupán a bolondkodás, a jó kedv és hangulat érdekében, nagyon is szükséges VIII-as házas és XII-es házas tényezőkkel a számodra. Legalább velük, mert a becsontosodott mindenüket fájtató szüleiddel ez tényleg majdhogynem lehetetlen. Különben a lelked még nehezebbé válik, az egészséged pedig még jobban megcsappan.

A másik ok, amiért a férjedet jobb helyzetben látod, az anyagiak, a világias értékrended.
Bika Lilithed van a IX-es házban. Itt anyagi válságokat kell megéljél, elszenvedjél minek értelme abban ál, hogy az öntudatod, életcéljaid megtisztítsd a világias gondolkozás hamis, felületes, megtévesztő igazságaitól, a hamis ön és más értékelés szellemi szempontjaitól és az anyagi valóságot arra kezd el használni amiért létre jött és amiért fent van tartva. Nagyon rejtett és nagyon finom szinteken, öröklötten és természetesen feloldandóan ugyanis, az öntudatod össze van forrva az anyagiakkal, a hamis viszonyulással az anyagi dimenziót illetően. Ha van pénzed, akkor van értelme az életednek és vannak céljaid, van önbizalmad, optimizmusod, s azt képzeled minden rendben van az életedben. A volt férjed szélsőséges formában megtestesítette, azt amit követendőnek érez a tudattalanod, a testi örömök és földi, érzéki élvezetek halmozását, az anyagiak gyűjtését. Hiszen nem azért dolgoztál, te is éveken keresztül olyan keményen, hogy legyen nektek minél jobb és minél több? Hányszor tetted fel a kérdést magadban mire is kell a legyen? Mi is kell legyen (neked, párodnak és családodnak) igazából? Amennyiben teljesen és kegyetlenül őszinte akarsz lenni magadhoz, akkor rájössz, hogy valójában te nagyon is benne voltál az egészben mind lelkileg, mind életcél követés szempontjából és nem csupán a férjed segítése vezetett, hanem ez a birtoklás mind fő boldogság forrást és mint életcélt, evidenciaként felfogó Bika karmád is. Azért veszítetted el az életkedved, mert kiderült valahol átverted magadat több irányból is s ezt elég nehéz felismerni és elfogadni, meg célokat változtatni.
Két ok van tehát, karmikus szempontból nézve, amiért most nehéz a sorsod. Az első, hogy még mindig nem tudtad szellemi szinten feldolgozni eléggé a házasságodban történteket és bár egyáltalán nem akarsz, de azért mégis neheztelsz, haragszol a férjedre és a sorsodra, amely komoly bőség távoltartó és erőnlét rontó tényező, a korai halálig elmenően.
A második a Bika karmád feloldásának szükséglete, amely a fejlődés törvénye értelmében, mint írtam, az öntudat tisztulásod, éberebbé válásod érdekében, szegénységgel határos élethelyzetek kialakulását is eredményezheti. Amennyiben, viszont sikerül ezekhez a Bika természetű dolgokhoz kapcsolódó egy, két (vagy több) gócot feloldani, akkor ismét arányossá válik az anyagi értékek áramlása és összhangba kerül a reális emberi (fejlődési) igényekkel, s nem kell szegénységbe, szélsőséges anyagi szűkösség közepette élned életed végéig.
A birtoklási késztetésekkel vigyázni kell a gyerekeid tekintetében is, mert rájuk is kiterjed a nem eléggé tudatosított Bika birtokolni akarásod és az ezzel összefüggő önkéntelen féltékenységed, túlzott féltésed. Tudni kell 21 év után valójában megszűnik a szülő gyermek viszony, át kell alakulnia finom baráti viszonnyá. Amennyiben nem szűnik, az viszont mindenki számára ártalmas és hosszútávon visszafejlődést eredményező, hamis egység (lásd a dh. Holdad a XII-es házban). Ez nagyrészt a szülőn múlik, hogy mennyire engedi el őket, de természetesen a gyerekek között is, meg az addigi nevelés függvényében is vannak különbségek, azt illetően ki mennyire válik le valaki a szüleiről. Az a legjobb, ha nem akarod irányítani a gyerekeid. Nem kell neked ambícióid legyenek velük kapcsolatban, még kicsik sem. Az ők nevelésük ideje lejárt!!! Rendelkezésedre állt 21 év erre. A magad életét tedd rendbe, a magad tévedéseit ismered be nekik, s mond meg, hogy csinálják ők másként, és ez lesz a legjobb példa a számukra is. Persze ez nem jelenti azt, hogy otthon a lakásban nem kell legalább önellátóknak és önfenntartóknak lenniük. Amennyiben együtt esztek, egyenlő arányban megosztva a házimunkákat, az ételkészítést. Így ivódik be a tudattalanjukba, hogy ne csupán a készet várják, reméljék, gyermek módjára 21 és 26 évesen.
A lányod és nem a kislányod, meg nincs amiért az apja után vágyakozzon, mert neki nemsokára saját családról kell gondoskodnia, visszafejlődés részéről azt várni el önkéntelenül, hogy más gondoskodjon az ő jóllétéről, boldogságáról. Ezt nem árt tudatosítani benne, mert különben még rá is vár némi csalódás.

Új párkapcsolat alakítási igényed, az egyedüllét és magány kéréssel együtt jogos és normális, a születési képleteddel összhangban álló óhaj, ezért támogatva is lenne az Élet (az Egyetemes Törvények) által. Viszont ehhez belsőleg kellene átalakulni először a negatív karmád tekintetében is.
A munka kérdést, nem tudom miért tetted fel hiszen, te már munkába álltál, amint írtad a beteg és öreg szüleidet kell gondoznod. Különben, a nagymértékben pozitív Napod a VI-os házban normális körülmények között (amennyiben a helyes irányba gondolkozol és nem gátolod magad mindenféle világias logikával, meg valamennyire oldod a karmikus negatívumaid és vissza kapod ez erőnléted, közben eleget foglalkozol a spirituális jellegű „magányos” kérdések tisztázásával is) nemhogy munka találási nehézségeket, hanem egyenesen pozitív lehetőségekre utal, s ez egyáltalán nem kor függő. Nem szabad ezzel az a világias gondolkozással gátolnod, áltatnod magadat. Más, belső- és személyes életvezetési okok miatt nem kapsz munkát, egyszer azokat kell helyre tenni, aztán lehet és kell is valamilyen munkát, kultikusan végezni, keresni.

Remélem nem veszed ellenségesen és sértésnek a fentiekben leírtakat és ezáltal tudtam egy kezdeti segítséget nyújtani a megértésben és a sorsrendezésben. Amennyiben elnyertem a bizalmadat megkereshetsz, természetesen részletes horoszkóp értelmezés céljából, személyesen is.

2012.10.30. 15:32
Profil Honlap

Kedves Mária!

Én azt szeretném öntől kérdezni, hogy mi vár rám, pontosabban mire kell odafigyelnem jelenlegi szolár évemben? (Elsősorban a munkavállalással, családdal kapcsolatban.) Ezen kívül pedig még arra lennék kíváncsi, hogy a személyiségemnek melyek azok a főbb területei, amelyeket fejlesztenem kell ahhoz, hogy érettebb, teljesebb ember legyek? Természetesen nem várok teljes elemzést ebben a formában, csak útmutatást, véleményt, amennyire ideje, energiája engedi.

Köszönettel: Elena

U.i.: adataim a következők: születésem helye, ideje: Debrecen, 1987.10.20. 12 óra 50 perc
édesanyám születési adatai: 1958. 03. 06., Debrecen (éjfél, hajnali 1 között)
nagymamám: 1925. 07. 08.
párom: Debrecen, 1990. 05. 20.

2012.11.05. 03:42
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő