Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018.11.15. 11:08

Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
 apák 
Szerző Üzenet

Hozzászólás apák
Tisztelt Mária!

Szeretnék kérni öntől egy elemzést,
Főleg a kapcsolatok érdekelnek, és a miértek.
Milyen feladatom van, mert azt hallottam, hogy van,
Születési adataim Pécsen1986.07.31. 1.49.

Üdvözlettel Viki

2013.07.29. 16:33
Adminisztrátor

Hozzászólás Re: apák
Kedves Viki!

A miértekre nem tudok válaszolni, ameddig nem tudom kivel kapcsolatban, milyen eseményekkel, tapasztalataival kapcsolatban kérdezi a miérteket?
Személyes kíváncsiság az V-ös házas, Mérleg Sárkányfarkának tisztázása érdekéeb hány lazább kapcsolata volt eddig az életében?

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

2013.07.29. 21:54
Profil Honlap

Hozzászólás apák
Kedves Mária!

Holnap töltöm be a 27 évemet, és ehez képest nagyon sok baj ért már.
Édesanyám lassan két éve meghalt, mostoha apámhoz 20 éve ment hozzá.
most meg el zzavar magától, mondván anyámra emlékeztetem.
A vérszerinti apámmal én rontottam el, de már nem tehetek semmit.
ó az a fajta hogy hibázni csak egyszer lehet.
megbocsájtani lehet elfelejteni nem.
Hát ezért kérek valami iránymutatást. velük, és az életemmel kapcsolatba.

Viki

2013.07.30. 10:00
Adminisztrátor

Kedves Viki!
Szellemi szempontból a szülőkről való leválás 21 éves korban kellene megtörténjen.
Utána bármiféle szülői vezetés törvénytelen és személyiség visszafejlesztő. Ilyen szempontból tulajdonképpen szerencséd van a mostoha apáddal, aki úgy néz ki inkább lenne egyedül.
Kérd ki a jussod (a lakásrészed), ha ez törvényileg lehetséges, s koncentrálj a saját életed rendezésére, az apákat pedig hagyjad. Mint mondtam ez metafizikailag is jó, helyes, törvényes. Vagy már annyira felnőtt, hogy magadra is meg tudj élni és biztonságban tudhasd az életed az ők támogatása nélkül is.

Az összetett születési képletedről nem könnyű röviden beszélni így a szülinapod táján sem. Nem kívánhatok mást ezúttal, minthogy legyen elszántságod, kitartásod, türelmed a teljes mélységű önmegismeréshez, valamint az ezt követő személyes realizációkhoz!

Párkapcsolat tekintetében fontos, hogy ameddig jól ki nem ismered magad és a férfiakat, addig ne kezdeményezd a férjhez menést. Legalább 7 tudatosan vállalt elkötelezetlen kapcsolatra szükséged van mire a másikra is figyelni tudó, de ugyanakkor valóban önrendelkező személyiséged kezd megerősödni. Születetten számos hamis, idealisztikus képed van a másik nemről, a párkapcsolatról egyaránt. Erre utal a V. Ház életterületén álló Sárkányfarkad. Jók az önmegismerést, személyiség fejlesztést célzó tanulmányok, tanfolyamok, játékok, személyes kreativitás is ebből a szempontból.
Ugyanakkor amennyire nem jó az azonnali férjhez menés, úgy az sem jó, ha 10-12 éveket együtt élsz valakivel mindenféle komolyabb elköteleződés és gyerekvállalás nélkül.
Elgondolásom szerint max. másfél év elég az ilyen önmegismerést célzó együttlétből, együtt járásból.

Hosszabbtávon természetesen az anyaság is fontos tényező, de addig ezt a kapcsolati önismereti iskolát fontos jól kijárni s a dh. Mérleg tulajdonságokból minél többet feloldani.
Minden bolygó a születési képletben egy, egy kitapasztalandó életfeladatot jelöl. Ilyen szempontból sokat vállaltál, mert igen összetett a születési képleted mind pozitív, mind negatív értelemben.

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.

2013.07.30. 19:49
Profil Honlap
Adminisztrátor

A születési képlet:

Csatolmányok:
Viki.jpg
Viki.jpg [ 44.01 KiB | Megtekintve 7775 alkalommal. ]

2013.07.30. 20:03
Profil Honlap

Kedves Mária!

Köszönöm, hogy foglalkozott a problémámmal.
Sajnos én nem ilyen félválról élem meg, ahogy ön tanácsolja.
A laza kapcsolatommal nem akarom, mással meg nincs megbeszélni.

De azért ismételten köszönöm.

Viki

2013.08.02. 11:20
Adminisztrátor

Kedves Viki!

Én sehol, senkinek nem ajánlom, hogy félvállról vegyen semmit, mert az a vállát rontaná el. Neked sem ezt ajánlottam.

Inkább olvasd el egyszer és gondolkozz el azon amit írtam mielőtt oroszlános önérzetességgel betartasz nekem. :)
Önmagaddal szemben legyél önérzetes és ne ragaszkodj tovább a számodra megalázó, értelmét, törvényességét, veszített kapcsolathoz, kapcsolatokhoz, ne akarj azokra támaszkodni, hanem minden erőddel azon legyél, hogy a saját lábadon megállj!
A félvállat gondolom az apákra értetted, mert nem pontosítottad. Én a helyedben inkább azt próbálnám megfejteni milyen önállósodási problémám van, amely miatt nem merek elengedni meghaladott életállapotokat?
A párkapcsolatodnak örvendek. Azon azonban jó lenne dolgozni, hogy komolyabb dolgokról is lehessen beszélni vele (vagy másikkal, amennyiben nem alkalmas erre), s akkor nem kellene az apákba kapaszkodni? A párkapcsolat nem közös a szórakozásról szól. Sok sikert ehhez!

2013.08.02. 15:21
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ]