Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018.11.15. 11:27

Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
 Munka 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Munka
Kedves,Mária!

Szeretném megtudni,hogy milyen foglalkozás lenne a legideálisabb nekem!
Most,főállásban gyógymasszőr vagyok 12 éve,de sajnos az ízületeim kezdik felmondani a szolgálatot. Mellette,számítógépek szerelésével foglalkozok.Kérdés az,hogy a 2 szakma közül melyiket válasszam,vagy menjek 1 teljesen más új irányba

Név:Tar Zoltán
Születési hely: Debrecen
Születési idő: 1977 04 06 1 óra 20 perc hajnal (A klinikán ezt mondták,de nem tudom,hogy helyes-e!)
Jelenlegi lakhely: Debrecen

Édesanyám születési ideje:1952 07 27 délután-este
Nagymamám születési ideje: 1928 12 11

Barátnő Ildikó: Kezdete:2005 04 Vége:2006 10 31
Élettárs,Adél : Kezdete 2007 01 27 reggel 7-15 és 7-25 Gyerek:Anna Léna: 2012 01 17 21-45

Válaszát előre is hálásan köszönöm!

Zoli

2013.02.02. 00:56
Adminisztrátor

Hozzászólás Re: Munka
Kedves Zoli,

A Kos Sárkányfarka, meg a Kos Napja a hármas asztrológiai házban, a közvetlen tapasztalatok életterületén, valamint az V-ös házban, az Oroszlánnak megfelelő életterületen áll a Lilithje, meg nem utolsó sorban az ízületi betegsége (gondolom gyulladása) is arra figyelmeztet, hogy Zoltánnak a harci helyzetekre, harcon keresztüli közvetlen tapasztalat szerzésekre, az azok általi személyes formálódásra és legfőképpen a tüzes (Kos) karma feloldására van szüksége. Mindez úgy az egészsége, mint a személyes, hosszú távú boldogsága érdekében.
Tehát a munkaként ajánlani tudom valamely keményebb harcművészet gyakorlását és felfejlesztését edzői szintre (amiből pénzt is kereshet idővel), vagy még jobb a katonaságba, hadseregbe való beállás, szolgálat. Sem a számítógép szerelés, sem a masszírozás nem megfelelő a Zoltán számára.

Amennyiben további információk érdeklik a születési képletével, életfeledataival, erősségeivel és karmikus gyengeségeivel kapcsolatban szívesen várom a horoszkóp rendelés keretében személyesen. A feltételeket a honlapunkon megtalálja.

Csatolmányok:
Zoli.jpg
Zoli.jpg [ 33.47 KiB | Megtekintve 6641 alkalommal. ]

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.
2013.02.04. 13:24
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ]